Пласт - Вифлеємський вогонь миру

Передача Вифлеємського вогню миру
з «Маєтку Святого Миколая»

Вже 7 років поспіль Косівська станиця Національної скаутської організації України Пласт напередодні Різдвяних свят передає релігійним громадам та жителям району символ світла, тепла та віри – Вифлеємський вогонь миру. У 2006 році проведення даної акції на території Косівського району започатковане в рамках реалізації проекту «Культурно-духовний туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая», який втілює найбільш благородні наміри:

долучи нове покоління до витоків духовності, національних традицій, культури та природи не лише Гуцульщини, а й цілої України. У грудні минулого року члени Косівської Станиці НСОУ Пласт привезли символічний вогонь до каплиці Святого Миколая, що розтошована на території «Маєтку Святого Миколая», й передали його з багословення духовенства Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та Української Греко-Католицької Церкви, а згодом й Римо-Католицької Церкви.

 

В цьому році добра традиція матиме своє продовження. 20 грудня косівські пластуни приймуть участь у передачі Вифлеємського вогню миру на українсько-польському кордоні в м.Рава-Руська, а 23 грудня о 17 годині на тому ж місці, біля каплиці Святого Миколая в селі Черганівка Косівського району відбудеться урочиста відправа отців-парохів чотирьох конфесій (Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви) та передача Вифлеємського вогню миру від Святого Миколая з його маєтку. Далі Священний вогонь поїде у м.Чернівці, звідки буде переданий молдавським скаутам.