Передача Вифлеємського вогню миру 2007

23 грудня 2007 року відбулась передача Вифлеємського вогню миру з «Маєтку Святого Миколая» у с.Черганівка Косівського району. Напередодні активісти Косівської станиці Національної скаутської організації України Пласт привезли символічний вогонь з українсько-польського кордону.

Біля каплиці Святого Миколая отці-парохи трьох конфесій: Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та Української Греко-Католицької Церкви здійснили урочисту відправу. Також косівські пластуни передали Вифлеємський вогонь римо-католицькій громаді м.Косова. Участь в акції, яка проводиться в «Маєтку Святог Миколая» у передріздвяний час вже другий рік поспіль, взяло участь близько 150 осіб, керівництво районної ради та райдержадміністрації.

 

Вифлеємський вогонь миру буде горіти на території «Маєтку Святого Миколая» до Водохреща, а підтримуватимуть його місцеві жителі та сільські депутати. Найближчими днями активісти Косівської станиці НСОУ Пласт планують принести Священний вогонь в Косівську центральну районну лікарню, керівництву міської та районної рад, райдержадміністрації, а також відзвезти його у сусідній Верховинський район.

Прес-служба

Косівської районної ради