ЗМІ про нас

Подяка в газеті Гуцульський край

Низький уклін та подяка всім, хто взяв участь в будівництві та освяченні каплиці Святого Миколая, якою в Косівському районі започатковано практичну реалізацію проекту Культурно-духовний туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая», у впорядкуванні території, будівництві під’їзної дороги, в організації презентації даного проекту та в усіх організаційно-підготовчих роботах. Особлива подяка Лук’яну Самокіщуку, Василю Шкондеюку та іншим майстрам, які непокладаючи рук будували капличку Святого Миколая; владикам та отцям УАПЦ, УГКЦ та УПЦ КП, які освятили каплицю та благословили на добрий початок в реалізації стратегічного для Косівщини проекту.

Детальніше...

У Карпати — до святого Миколая

Виконувач його обов'язків нині мешкає у присілку Волійця (с.Черганівка), а постійного власника майбутнього маєтку під Косовом обиратимуть на конкурсній основі...

... не чекаючи манни небесної, точніше обіцяних і неотриманих цьогоріч з державного бюджету асигнувань (називаються різні суми — від 18 до 50 мільйонів гривень), взялися облаштовувати нові володіння святого Миколая. Ударними темпами зведено дерев'яну каплицю з образом цього святого. Від центральної дороги сюди вже вимостили щебенем під'їзні комунікації.

Детальніше...

Святий Миколай прописався у Карпатах

Позавчора, 17 грудня, поблизу села Черганівка, що на Косівщині, освячено дерев'яну каплицю — перший об'єкт Маєтку святого Миколая.

Через п'ять років, як планують організатори унікального проекту, в передгір'ї Покутсько-Буковинських Карпат на площі 380 гектарів завершиться спорудження туристично-мистецького комплексу з сімома центрами — духовним, реабілітаційно-доброчинним, мистецьким, ремісничо-торговим, відпочинковим, спортивним та полонинським господарством.

Детальніше...

Культурно-духовний туристично-мистецький

Культурно-духовний туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая»

Травень 19, 2008

Історія виникнення ідеї проекту

Задум створення «Маєтку Святого Миколая» виник з подачі журналістів наприкінці 90-х років минулого сторіччя.

Детальніше...

Казкові автобуси для малозабезпечених дітей

Казкові автобуси для малозабезпечених дітей організували представники молодіжного виконкому. Кажуть хотіли зробити малюкам справжнє свято до Дня Святого Миколая - подорож до міста Косів в туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая".

Дивитись відео "24 канал"

На Косівщині створять новий центр

На Косівщині створять новий туристично-мистецький центр

На території Косівського району Івано-Франківщини приступили до створення туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» згідно із Указом Президента України «Про заходи щодо відродження традиційного народного мистецтва та народних художніх промислів в Україні» (від 6 червня 2006 року). Розпорядженням голови облдержадміністрації Р.Ткача створено наглядову раду з виконання проекту комплексу.

Детальніше...

Голова ОДА підписав розпорядження

Голова облдержадміністрації підписав розпорядження про створення на території Косівського району туристично-мистецького комплексу "Маєток Святого Миколая".

Детальніше...

Газета по-українськи

На території Косівського району Івано-Франківщини збудують туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая".

Детальніше...

Створять «Маєток Святого Миколая»

На Прикарпатті створять «Маєток Святого Миколая»

На території Косівського району Івано-Франківщини приступили до створення туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая». Розпорядженням голови облдержадміністрації Романа Ткача створено наглядову раду з виконання проекту комплексу. Про це 5 вересня ЗІКу повідомили у прес-службі ОДА.

Детальніше...

Добрий дідусь Миколай живе біля Косова

Карпати можна пізнавати по-різному: із телевізора, книжок, зустрічей із людьми. А можна і в такій незвичній формі, як прес-тур на колесах. Саме таку форму обрав туроператор «Карпати. Туризм. Відпочинок», організувавши для журналістів поїздку мальовничими місцями Івано-Франківщини та Закарпаття.

Детальніше...

Офіційно - ОДА 18.12.2006

Презентовано проект

У Косівському районі презентували проект "Культурно-духовний туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая". Від імені голів облдержадміністрації та обласної ради учасників проекту привітали заступник голови облдержадміністрації Романія Постолянюк та заступник голови облради Юрій Романюк.

Детальніше...

ifPortal.net - Маєток Святого Миколая

У Косівському районі презентували проект "Культурно-духовний туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая". Від імені голів облдержадміністрації та обласної ради учасників проекту привітали заступник голови облдержадміністрації Романія Постолянюк та заступник голови облради Юрій Романюк. На презентацію прибули представники із 12 областей України. А також взяли участь голова державної служби туризму і курортів міністерства культури і туризму України Анатолій Пахля та народний депутат України Євген Гірник, місцева влада, жителі сіл Черганівка та Смодне.

Детальніше...

Вифлеємський вогонь миру

Вифлеємський вогонь миру в туристично-мистецькому комплексі «Маєток Святого Миколая»

23 грудня 2007 року відбулась передача Вифлеємського вогню миру з «Маєтку Святого Миколая» у с. Черганівка Косівського району. Напередодні активісти Косівської станиці Національної скаутської організації України Пласт привезли символічний вогонь з українсько-польського кордону. Біля каплиці Святого Миколая отці-парохи трьох конфесій: Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та Української Греко-Католицької Церкви здійснили урочисту відправу. Також косівські пластуни передали Вифлеємський вогонь римо-католицькій громаді м.Косова. Участь в акції, яка проводиться в «Маєтку Святого Миколая» у передріздвяний час вже другий рік поспіль, взяло участь близько 150 осіб, керівництво районної ради та райдержадміністрації.

Детальніше...

День Святого Миколая 2007

19 грудня 2007 р. — Радуйся, Миколаю!

19 грудня, по обіді, біля каплички святого Миколая, що в Черганівці, було людно, весело і гамірно. В рамках реалізації проекту створення культурно-духовного і туристично-мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» в цей мальовничий зимовий куточок запросили у гості на свято малечу і дорослих. До присутніх з вітальним словом звернувся Косівський декан УГКЦ Роман Іванюлик. Він наголосив, що Святий Миколай — історична, а не вигадана особа, він жив у 17 сторіччі, тому і вирізнявся з-поміж людей своєю великою вірою в Бога і любов’ю до Нього.

Детальніше...

Гуцульський фестиваль "ГУЦУЛІЯ-2007"

Візит в Румунію - фестиваль "Гуцулія - 2007"

12-14 жовтня цього року делегація Косівського району перебувала з візитом в Румунії в рамках реалізації проекту «Сталий розвиток туризму в Північних Карпатах».

Детальніше...

Більше статтей...

Сторінка 1 з 2

Початок
Попередня
1